+370 60923355 pardavimai {et} rekupa.lt

Rekuperatorių
montavimas

line

Šiandien tiek privačių namų gyventojai, tiek ir komercinių ar gamybinių patalpų darbuotojai turi visas galimybes uždarose patalpose nuolat kvėpuoti šviežiu ir švariu oru bei mėgautis organizmui priimtina metų laiko diktuojama temperatūra, kurią užtikrina šiuolaikiška ventiliacijos sistema su rekuperacija.

Rekuperacijos sistema

Tai centralizuota pastato ventiliacijos sistema, kurios veikimo metu patalpose esantis oras yra nuolatos keičiamas šviežiu oru iš lauko, tuo pačiu išnaudojant patalpose esančio šilto (arba vėsaus) oro temperatūrą įeinančio oro temperatūrai pakeisti. Tokiu būdu vasarą patalpose efektyviai išlaikoma vėsuma, o žiemą sumažėja šilumos praradimas, todėl sumažinamos patalpų šildymui tenkančios sąnaudos.

Pastatai su efektyvia rekuperacine ventiliacijos sistema atitinka šiuolaikinius energetinio efektyvumo reikalavimus, t.y. pretenduoja į A+ ir A++ energinę pastatų klasę. Ventiliacijos sistemoje esančių efektyvių filtrų dėka į patalpų vidų nepatenka nemalonūs kvapai bei tokie teršalai kaip anglies dvideginis, bakterijos ir įvairios kietosios dalelės (dulkės, žiedadulkės, suodžiai). Patalpos, kuriose veikia rekuperacinė ventiliacija, pasižymi tiek temperatūros, tiek ir santykinės oro drėgmės pastovumu. Jose taip pat nesiveisia pelėsis. Patalpose su rekuperacine sistema pagerėja bendra gyventojų sveikata - švarus oras yra būtinas augančiam vaikų organizmui, jame sunkiau plinta ligos, kvėpuojant tyru oru geriau pailsima ir lengviau išvengiama įvairių kvėpavimo takų ligų.

Teikiame profesionalias rekuperatorių montavimo paslaugas visoje Lietuvoje. Nuo 2015 m. aptarnaujame tiek privačius asmenis, tiek ir pramoninius objektus, todėl mūsų komanda turi reikiamą patirtį ir įgūdžius bei visuomet yra pasiruošusi išspręsti bet kokias komplikuotas ir sudėtingas užduotis.

Dirbdami bet kuriame objekte, laikomės saugumo reikalavimų, rekuperacijos montavimas atliekamas sklandžiai ir operatyviai, visus darbus visuomet iš anksto suderiname su klientu. Reikiamą įrangą bei įrankius atsivežame patys, gerbiame jūsų turtą ir jame gyvenančių žmonių ramybę bei patalpose dirbančių žmonių darbą. Visuomet siekiame sklandaus bendradarbiavimo ir maksimalių rezultatų.

Mūsų teikiamų paslaugų pranašumas – tai rekuperacijos pilnas įrengimas. Atsižvelgdami į jūsų poreikius ir patalpų specifiką, pasiūlysime tinkamiausią rekuperacijos įrenginį, pagal pastato išplanavimą atliksime ortakių išvedžiojimo darbus, įgyvendinsime galutinį įrenginio pajungimą bei ištestuosime naujai sukurtą ventiliacijos su rekuperacija sistemą. Rekuperacines sistemas įrenginėjame tiek naujos statybos pastatuose, kuriuose sistema numatyta iš anksto, tiek ir rekuperacinės ventiliacijos neturinčiuose senesnės statybos objektuose.

Galime pasiūlyti šių gamintojų rekuperacines ventiliacijos sistemas: Komfovent Domekt (Lietuva), „ITHO“ (Olandija), „Atrea“ (Čekija), „Titon“ (Jungtinė Karalystė), „Brofer“ (Italija), "Brink" (Olandija). Naudojame tik sertifikuotus, Europoje ir pasaulyje pripažintus rekuperacijos įrenginius ir jų priedus. Mūsų naudojami ventiliacijos įrenginiai pasižymi aukščiausia kokybe ir efektyvumu, yra kompaktiški bei lengvai sumontuojami bet kokioje erdvėje, ekonomiškai naudoja elektros energiją ir neskleidžia triukšmo.

Mūsų montuojamos rekuperacijos sistemos priežiūra yra paprasta ir patogi, jos valdymas lengvai suprantamas ir nereikalaujantis specialių techninių žinių. Visus gedimus ar nesklandumus, atsiradusius sistemos eksploatacijos metu, pažadame išspręsti vos tik juos pastebėsite ir susisieksite su mumis.


Montavimo pavyzdžiai

Kiek kainuoja įrengimas?

Sužinokite kiek gali kainuoti rekuperacinės sistemos įrengimas Jums.

Siekiame, kad kiekvienas klientas būtų patenkintas atliktų darbų kokybė

Kokybiška rekuperacijos sistema iš profesionalų.