+370 60923355 pardavimai {et} rekupa.lt
Vėdinimo sistemos

Rekuperatoriai

line
Atrea rekuperatorius

Atrea

Pagrindinis ATREA gaminių principas yra nuo pat pradžių sumažinti oro apdorojimo įrenginių energijos sąnaudas. Tai pasiekiama naudojant naujausius šilumokaičius, tobulai veikiančius integruotus valdiklius ir laipsnišką perėjimą prie visiškai automatinių vėdinimo valdymo sistemų.

Daugiau
Itho rekuperatorius

Itho

Itho vėdinimo rekuperatorius susideda iš centrinio subalansuoto vėdinimo įrenginio su šilumos rekuperacijos (sugrąžinimo) ir ortakių prijungimo komplektu. Rekuperatorius turi automatinį srauto praleidimo (by-pass) vožtuvą. Korpusas išlietas iš putų polietileno.

Daugiau
Titon rekuperatorius

Titon

Titon rekuperatorius su Bypass vožtuvo funkcija ir apsauga nuo šalčio. Didelis priešpriešinių srautų šilumokaičio šilumos rekuperavimo efektyvumas. Geri korpuso šiluminiai ir mechaniniai parametrai bei integruoti didelio efektyvumo EC ventiliatoriai. Turi BRE sertifikatą.

Daugiau
Brofer rekuperatorius

Brofer

Brofer rekuperatorius su Bypass vožtuvo funkcija.

Daugiau
Brink rekuperatorius

Brink

Brink Climate Systems kuria ir tiekia naujoviškus sisteminius sprendimus, prisidedančius prie sveiko ir patogaus patalpų klimato ištisus metus. Aukštos kokybės vėdinimo su šilumos atgavimu sistemos užtikrina efektyvų ir sumanų vėdinimą. Apsupkite save grynu oru namuose ir mėgaukitės patogesniu gyvenimu. Pristatydama naująjį vėdinimo įrengini Flair 325, Brink nustato naują standartą rinkoje.

Daugiau
Siekiame, kad kiekvienas klientas būtų patenkintas atliktų darbų kokybė

Kokybiška rekuperacijos sistema iš profesionalų.