+370 60923355 pardavimai {et} rekupa.lt

Vėdinimo rekuperatorius

Itho Daalderop HRU ECO 200

nuo 2500 € (su montavimu ir medžiagomis)

HRU 200 vėdinimo rekuperatorius susideda iš centrinio subalansuoto vėdinimo įrenginio su šilumos rekuperacijos (sugrąžinimo) ir ortakių prijungimo komplektu. Rekuperatorius turi automatinį srauto praleidimo (by-pass) vožtuvą. Korpusas išlietas iš putų polietileno: itin tylus ir jokių šalčio tiltelių. Gali būti montuojamas tiek vertikaliai, tiek ir horizontaliai. Filtrai keičiami iš abiejų įrenginio pusių.

Apsaugos nuo užšalimo valdymas

Rekuperatorius turi automatinį valdiklį (apsaugos nuo užšalimo valdiklį), kuris apsaugo šilumokaitį nuo užšalimo. Jei išmatuota lauko oro temperatūra yra žemesnė nei -1°C, ventiliatoriaus darbas palaipsniui lėtėja ir galiausiai sustoja. Tokiu būdu užtikrinama, kad rekuperatorius toliau veiktų ir tiektų pakankamą vėdinimą, kai lauko temperatūra yra žemesnė nei -1°C. Galite naudoti pašildytą tiekiamą orą iš vieno ar keletos šaltinių, ar mišrų šiltą orą iš patalpos, kartu su šaltu oru iš lauko. Taip pat galite užsakyti papildomai elektrinį autonominį lauko oro šildytuvą 600 W 230 V, D125

Filtrai

Rekuperatoriaus naudojimo laikotarpiu filtrai užteršiami, todėl sumažėja rekuperatoriaus galia. Dėl to būtina valyti ir keisti filtrus, kaip nurodyta instrukcijoje. LED lemputės valdymo skyde rodo, kada reikia valyti arba pakeisti filtrus. Filtrai gali būti kelių rūšių:
G3 filtras. Šis filtras standartiškai tiekiamas kartu su rekuperatoriumi ir gali būti naudojamas, kaip „pastato dulkių filtras“ pradiniame gyvenamojo namo užbaigimo periode. Po trijų mėnesių filtrą reikia pakeisti į G4 arba F7 filtrą.
G4 filtras. Šis stambus filtras dažniausiai naudojamas filtruoti santykinai dideles dulkių daleles iš oro. Filtras apsaugo šilumokaitį nuo patenkančių nešvarumų.
F7 filtras. Šis smulkus filtras sulaiko smulkias dulkių daleles taip pat stambias dulkių daleles (smulkios dulkės, žiedadulkės). Tai ypač svarbu žmonėms, kurie yra alergiški.

Techninė informacija

Matmenys (AxPxG) 760x597x290 mm
Svoris 12kg
Didžiausias oro srautas (100 Pa) 200m3/h
Mažiausias oro srautas (12 Pa) 25m3/h
Energinė klasė A
Šilumos atgavimo šiluminis naudingumas 88%
Garso galios lygis (LWA) 53dB
Elektros energijos maitinimo įtampa 230 V – 50 Hz
Specifinė elektrinė galia 0,264W/(m3/h)
Siekiame, kad kiekvienas klientas būtų patenkintas atliktų darbų kokybė

Kokybiška rekuperacijos sistema iš profesionalų.