+370 60923355 pardavimai {et} rekupa.lt

Vėdinimo rekuperatorius

Atrea EC5, ECV5

nuo 2500 € (su montavimu ir medžiagomis)

DUPLEX EC5, ECV5 įrenginiai gali būti montuojami vertikaliai arba horizontaliai. Standartiniai DUPLEX EC5 / ECV5 išsiskiria puikiais matmenimis, EBM ventiliatoriais, 92 % turbulentiniais šilumokaičiais ir aukštos kokybės valdymo sistema su interneto ryšiu

Apsaugos nuo užšalimo valdymas

Nauji jau penktosios kartos vėdinimo įrenginiai su šilumos rekuperacija DUPLEX EC5, ECV5, kaip ir jų pirmtakai, užtikrina komfortišką namų ir butų vėdinimą. Dėl savo parametrų jie ypač tinka mažai energijos sunaudojantiems arba pasyviems namams. Jie taip pat puikiai tinka butams, kuriuose nėra centralizuotos vėdinimo sistemos arba decentralizuotoms vėdinimo sistemoms mokyklose ir kituose administraciniuose objektuose.

Įrenginiai yra dviejų bazinių modelių – EC5, kurie tvirtinami ant lubų, ir ECV5, montuojami ant sienųEC5 ir ECV5 įrenginiai atitinka visus reikalavimus, taikomus aukščiausios energijos klasės (A+) gaminiams.

Filtrai

Klientai gali rinktis standartinius G4 / F7 audeklo filtrus arba kasetinius filtrus su G4 / F7
G4 filtras. Šis stambus filtras dažniausiai naudojamas filtruoti santykinai dideles dulkių daleles iš oro. Filtras apsaugo šilumokaitį nuo patenkančių nešvarumų.
F7 filtras. Šis smulkus filtras sulaiko smulkias dulkių daleles taip pat stambias dulkių daleles (smulkios dulkės, žiedadulkės). Tai ypač svarbu žmonėms, kurie yra alergiški.

Techninė informacija 370 EC5

Matmenys (AxPxG) 290x930x1116 mm
Svoris 58kg
Didžiausias oro srautas (100 Pa) 370m3/h
Mažiausias oro srautas (12 Pa) 25m3/h
Energinė klasė A+
Šilumos atgavimo šiluminis naudingumas 95%
Garso galios lygis (LWA) 38dB
Elektros energijos maitinimo įtampa 230 V – 50 Hz
Siekiame, kad kiekvienas klientas būtų patenkintas atliktų darbų kokybė

Kokybiška rekuperacijos sistema iš profesionalų.